Jak zarabiać na krótkich książkach?

Poznaj techniki i strategie, które pozwolą Ci stworzyć i sprzedać swoje
własne krótkie książki, generując dodatkowe źródło przychodu!

Normalna cena: 299 zł 

Tylko teraz (cena obniżona tymczasowo w ramach testu). Realna wartość kursu wynosi 299 zł. 
Obniżyliśmy cenę, aby sprawdzić jej wpływ na sprzedaż. W przyszłości cena wróci do standardowej. 
Skorzystaj z tej szalonej obniżki. 

47 zł 

Ilość sztuk dostępna w obniżonej cenie 


 

 

✅ O czym warto napisać książkę. Bo nie warto pisać o wszystkim, bo to prosta droga, żeby czytelnik po lekturze został z niczym. Książki, które piszą najlepsi z najlepszych są oparte są na jednej idei.

 

✅ Jak szybko napisać książkę oraz jak pisać prostym i zrozumiałym językiem. Tak, aby nawet najtrudniejsze kwestie wytłumaczyć tak lekko i prosto, że nawet przedszkolak jest w stanie wszystko pojąć w kilka sekund.

 

✅ Jak zrobić badanie rynku. To zdecydowanie najważniejsza kwestia. Nie odpowiadaj, że Twój poradnik będzie dla wszystkich. Im bardziej zawęzisz grupę odbiorców, tym łatwiej będzie Ci do nich trafić. I tym mniej pieniędzy przeznaczysz potem na jego reklamę.

 

✅ Kim są twoi klienci, jak zbudować profil idealnego klienta, żeby wiedzieć do kogo uderzać z naszą książką. Stworzenie takiej charakterystyki, pozwoli Ci zaoszczędzić sporo pieniędzy i czasu.

 

✅ Z jakich narzędzi korzystać, aby stworzyć swoją książkę od A do Z.

 

✅ Jak sprzedawać za pomocą swojej książki, jak reklamować swoje inne produkty.

 

✅ Jak wycenić swoją książkę. Umiejętne wycenianie Twoich produktów to najlepsza i najpowszechniejsza strategia biznesowa.

 

✅ 6 skutecznych sposobów na promocję swojej książki, za pomocą płatnych i bezpłatnych rozwiązań.

 
Kurs jest bardzo praktyczny i skupia się na konkretnych metodach, które można zastosować, aby zwiększyć swoje dochody z publikacji.
Martyna Kozłowska
⭐⭐⭐⭐⭐
Program jest przystępny i łatwy do zrozumienia nawet dla początkujących. Do tego mogę go wygodnie przerabiać o każdej porze dnia. Jest to lepsze rozwiązanie niż typowe szkolenie stacjonarne.
Mateusz Norek
⭐⭐⭐⭐⭐
Jestem zadowolony z tego kursu. Do tego mogłem go kupić w bardzo niskiej cenie. Cieszę się że ten kurs jest w wersji elektronicznej, bo nie chciałoby mi się chodzić na stacjonarne szkolenia.
Daniel Firek
⭐⭐⭐⭐⭐
Kurs jest bardzo przyjazny dla użytkowników, dzięki czemu łatwo się go obsługuje i korzysta z niego. Właśnie takiego rozwiązania szukałem.
Artur Łata
⭐⭐⭐⭐⭐
To świetne, że uczestnicy mogą nauczyć się, jak maksymalnie wykorzystać swoje zasoby i osiągnąć powodzenie nawet z ograniczonymi środkami.
Karolina Maj
⭐⭐⭐⭐⭐
To świetne dowiedziałem się jak zarabiać na krótkich książkach, dzięki czemu mogę szybciej osiągnąć powodzenie w branży publikacyjnej.
Jan Gryn
⭐⭐⭐⭐⭐
Kurs online jak zarabiać na krótkich książkach oferuje wartościową wiedzę dla osób, które chcą zacząć zarabiać na publikacjach, ale nie wiedzą, od czego zacząć.
Marlena Grzesik
⭐⭐⭐⭐⭐
Ten kurs uczy jak zarabiać na krótkich książkach jest bardzo praktyczny i umożliwia uczestnikom natychmiastowe zastosowanie zdobytej wiedzy.
Anna Panek
⭐⭐⭐⭐⭐

Pamiętaj również, że wszystkie informacje w ofercie są prywatną opinią autora. Chociaż staramy się zapewnić najwyższą jakość usług i przekazywanych informacji, nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za ich wykorzystanie. Czytelnik musi rozumieć, że prowadzenie biznesu wiąże się z ryzykiem. Podobnie jak inwestowanie w reklamę czy promocje. Efekty w przedstawiane w ofercie są nietypowe i nie zapewniamy, że uzyskasz takie same lub zbliżone efekty. Twoje wyniki zależą od wielu czynników np. od branży, doświadczenia, zasobów, poziomu zaufania klientów, marki itp. Co oznacza, że możesz mieć znacznie lepsze lub znacznie gorsze (lub nie mieć żadnych wyników). Wyłączam jakąkolwiek odpowiedzialność za wykorzystanie tych informacji.

© 2023 Techadon.pl Wszelkie prawa zastrzeżone